PRODUKTAI

Kontaktai

"WhatsApp"

+ 86-13968951980

Vidaus profesionali vaikų žaidimų aikštelė, naujo dizaino pritaikytas batutų parkas komercinis batutų parkas su laipiojimo sienele
Vidaus profesionali vaikų žaidimų aikštelė, naujo dizaino pritaikytas batutų parkas komercinis batutų parkas su laipiojimo sienele
Vidaus profesionali vaikų žaidimų aikštelė, naujo dizaino pritaikytas batutų parkas komercinis batutų parkas su laipiojimo sienele
Vidaus profesionali vaikų žaidimų aikštelė, naujo dizaino pritaikytas batutų parkas komercinis batutų parkas su laipiojimo sienele
Prekės aprašymas


Batuto istoriją galima atsekti iki XIX amžiaus vidurio Šiaurės Amerikos komančų indėnai, batutas – atletas nuo batuto atšokimo atliekant akrobatinį sportą, jis priklauso gimnastikai. Pastaraisiais metais vaikų batutas pramogų įrangos pramonėje auga, yra naudingas produktas bendrai vaikų sveikatai. Sukurkite šuolį, šuolį, bombą ir kitus projektus visapusiškame vaikų rojuje.

Batutų parkas yra nuostabus vidaus žaidimų aikštelė tiek suaugusiems, tiek vaikams, su šimtais tarpusavyje sujungtų batutų nuo grindų iki sienų. Nesvarbu, ar jūs niekada anksčiau nešokote ant batuto, turite išbandyti batutų parką ir patirti gravitacinio pasipriešinimo jaudulį. Ateikite su draugais ar šeima ir mėgaukitės skrydžio įspūdžiais uždaruose batutų parkuose.

Pramonei augant, tobulinkite ir batuto technologijas bei įrangą. Kai kurie batutų parkai orientuojasi į standartines paslaugas, o kai kurie bando sukurti naujus alternatyvius atrakcionus. Kai kurie iš jų plečiasi įtraukdami Ninja Warrior kursus, virvių trasą, interaktyvų šokinėjimą, spurgų čiuožyklą, voratinklį, užtrauktuką ir kt. Dėl to batutų parkas tampa sudėtingesnis ir įdomesnis. Nauji batutų parkai turi platesnį veiklos spektrą, pritraukia daugiau gyventojų.

 

Dydžio reikalavimas 

Bet koks dydis gali būti pritaikytas, aukštis (vietos) reikalavimas > 3.5 m, 5 m yra geresnis.

Modelis

KD3-2020A

Amžius

Vaikams, paaugliams ir suaugusiems.

Taikyti vietąPramogų parkas, patalpų teminis parkas, super prekybos centras, sandėlis ir kt.
Tema ir dizainasIndividualus ODM ir OEM dizainas jums nemokamai su jūsų išdėstymu

 

 

 Batuto kompozicija

 1): Galvanized pipe:80*80*2mm, 80*50*2.5mm, 40*40*1.5mm

 2): Minkštas padas: medinis +70 mm EPE + PVC/PU

 3): spyruoklė: ilgis 18cm, 26cm

 4): putplastis: kempinės dydis 15*15*15

 5): Batuto lova: 1800 * 1800 mm ir 2130 * 4260 mm

 Mokėjimo sąlygos

 50% užstatas prieš gamybą, 50% likutis prieš išsiuntimą, T / T, L / C, Western Union, kreditinė kortelė 

 Pristatymo data

 10-15 dienų nuo jūsų užsakymo patvirtinimo ir įmokos įmokos.

Pristatymas 


1*20'GP=140 kvadratinių metrų (apie )

1*40'HQ = 340 kvadratinių metrų (apie )

Prietaiso surinkimo darbų nuorodos 

Pateikite konkrečias montavimo instrukcijas arba pateikite profesionalią montavimo komandą 

funkcijosPratinkite vaikų gręžimo, laipiojimo, šokinėjimo, bėgimo įgūdžius

Garantija 

Cinkuotų vamzdžių konstrukcija: 5 metai 

Spyruoklės: 1 metai (reikia tikrinti kas mėnesį)

Batuto kilimėliai ir minkštas padas: 2 metai

Programos:Sporto centras, pramogų parkas, prekybos centras, rungtynės, žaidimų centras, batutų parkas, pradinė mokykla, kurortas, viešbutis, ligoninė, visapusiškas verslo rajonas, nepriklausoma parduotuvė, aplinkiniai gyvenamieji rajonai, didelė aikštė ar parkas, priemiesčio vaizdingų vietų poilsio zona


Prekės savybės:

Batutas gali mankštinti vaikų galūnes, padidinti raumenų jėgą. Skatinti vaikų širdies ir plaučių funkciją, kad padidėtų kraujotaka, medžiagų apykaita, miokardo vystymasis, padidėtų susitraukimai. Skatinti nervų sistemos vystymąsi, užkirsti kelią ligoms.


Gamybos procesas:


Gamybos pranašumo paaiškinimas: 

1. Padengtas geležinis vamzdis: Xingjian geležinis vamzdis naudos elektrostatinę miltelių purškimo įrangą, kad puršktų miltelinę dangą ant vamzdžio paviršiaus. Veikiant statinei elektrai, milteliai tolygiai adsorbuojami ant ruošinio paviršiaus, kad susidarytų miltelinė danga; miltelinė danga kepama aukštoje temperatūroje, ji tampa galutine danga su skirtingais efektais, kad išgautų gražią išvaizdą ir apsaugotų vamzdį nuo įbrėžimų ir rūdžių.2.Pakavimas: Xingjian atkreipia dėmesį į produktų pakuotę. Vamzdžių ir minkštųjų žaidimų pakuotės yra juodos medvilnės, burbuliniai maišeliai ir plastikinės plėvelės, o tai skiriasi nuo kitų tiekėjų, kurie nepakuoja vamzdžių.

3.Saugos standartai: Xingjian žaidimų žaislai pagal ASTM F381-2016, ASTM F1487-17: cl.6 Veikimo reikalavimai; cl.7 Prieigos / Išėjimo reikalavimai; cl.12 Struktūrinis vientisumas, EN 71-14:2018 ir ISO9001. Yra standartinių testų specialistai, pritaikyti pagal bet kokius reikalavimus.


Saugumo taisyklės:

1. Visi įeinantys asmenys turi turėti pasirašytą atsisakymą.

2. Visi jaunesni nei 18 metų dalyviai turi turėti tėvų arba teisėtų globėjų pasirašytą atsisakymą.

3..Dalyviai privalo naudotis visa įranga saugiai ir atsakingai.

4. Neatitinkantiems minimalaus amžiaus / sertifikuotų asmenų prieiga prie įrangos yra apribota                                                          

5. Vaikai iki 7 metų niekada neturėtų būti palikti be priežiūros.

6. Absoliučiai jokio dvigubo šokinėjimo.

7.Gripper kojinės arba basos kojos tik ant batutų.

8. Kišenės turi būti visiškai tuščios, o džemperiai turėtų išimti didelius ar palaidus papuošalus, dygliuotus diržus ir, jei įmanoma, akinius ir klausos aparatus.

9. Jokio bėgimo ar lenktynių.

10. Jokio sėdėjimo, imtynių ar gulėjimo ant kilimėlių.

11. Jokio laipiojimo ant batuto sienelių.

12. Užkirsti kelią susidūrimui su kitais džemperiais, visą laiką kreipdami dėmesį į aplinką.

13. Batuto arenoje draudžiama įsinešti gumos, maisto ar gėrimų.


Produkto pranašumas:

1. Fluorescencinė juosta: tradicinės fluorescencinės juostos sugertis, kad būtų pasiektas 100 % tobulas apšvietimo efektas, iš tikrųjų yra tik 5 %, o šio naujo tipo fluorescencinės juostos panaudojimas tik 5 % apšvietimo efektų gali siekti 200 %, taip pagerinant bendrą vaizdą. Vietos atmosfera ir efektas, leidžiantis Batutas tampa subtilus ir išryškina temą!

Fluorescencija yra foto liuminescencijos reiškinys. Kai medžiaga kambario temperatūroje apšvitinama krentančia tam tikro bangos ilgio šviesa (dažniausiai ultravioletine arba rentgeno spinduliais), ji sugeria šviesos energiją ir pereina į sužadinimo būseną, o iš karto sužadina ir skleidžia išeinančią šviesą (paprastai bangos ilgis yra ilgesnis nei krintančios šviesos, kuri yra matomos šviesos juostoje); ir kai krintanti šviesa sustabdoma, liuminescencijos reiškinys iš karto išnyksta. Šią savybę turinti išeinanti šviesa vadinama fluorescencija. Paprastai fluorescencija arba fosforescencija išsiskiria nuolatine liuminescencijos trukme, trumpesnė nei 10–8 sekundžių nuolatinė liuminescencijos trukmė vadinama fluorescencija, o nepertraukiama liuminescencijos trukmė, ilgesnė nei 10–8 sekundes, vadinama fosforescencija. Kasdieniame gyvenime žmonės visų rūšių silpną šviesą paprastai vadina fluorescencija plačiąja prasme.

Skirtingai nuo plačiai naudojamos šviesą atspindinčios juostos ir fosforo juostos, mūsų išskirtinės patentuotos technologijos fluorescencinė juosta gali būti naudojama nepertraukiamai penkerius metus, o tai skiriasi nuo kitų gamintojų batutuose naudojamų šviesą atspindinčių juostų. Efektas geresnis, galite peržiūrėti mūsų tikrojo atvejo nuotraukas ir tiesioginį vaizdo įrašą


2. Fluorescentinis PVC: be Cd/AZO/FCKW/PCP/PCB/PCT/ formaldehido ir sveikatai pavojingų medžiagų, kaip nustatyta įstatymais – ilgas patvarumas – atsparus UV spinduliams atsparumas šviesai >6 – atsparus prakaitui – atsparus šlapimui – atsparus seilėms – atsparus vandeniui atsparus sūriam vandeniui – atsparus plyšimui – nedirginantis – (neonas: netinka masažo stalams, atsparumas šviesai: 4, netinkamas naudoti lauke, neatsparus UV spinduliams)


3.Dvisluoksnė batuto lova: dvisluoksnis batuto paviršius gali turėti dvigubą apsaugą, kad batuto paviršius nepažeistų naudotojo pėdos ir batutų parkų operatoriams būtų papildomas apsaugos ir rizikos išvengimo sluoksnis.


4. Pavasaris: profesionaliai paskirti gamintojai, nacionalinės ir trečiųjų šalių sertifikuotos įmonės, kokybės užtikrinimas, geras blizgesys natūralioje šviesoje, blizgi medžiaga

kokybę, sumažinti ultravioletinių spindulių sugertį, sustiprinti anti-ultravioletinių spindulių gebėjimą ir toliau pagerinti tarnavimo laiką.

Spyruoklė: Pagaminta iš fortepijoninės vielos, atsparus deformacijai tempimo ilgis yra 5 kartus didesnis nei mangano plieno, o tarnavimo laikas buvo išbandytas 500,000 XNUMX kartų be deformacijosProjekto žemėlapis:


Aprašymas 

dimensija 

Etaloninis vaizdas 

Medžiagos specifikacija

talpa 
Nemokama šuolio zona

255SQM

PP batuto lova

EPE+PVC minkštas padas

Cinkuotas vamzdis


45
Profesionali batuto zona

488CM * 610CM

PP batuto lova

EPE+PVC minkštas padas

Cinkuotas vamzdis


4
Laipiojimo siena

1037cm * 488cm

EPE+PVC minkštas padas

Cinkuotas vamzdis


4
Sponge baseino zona

976cm * 488cm

Kempinė

4
Oro pagalvių sritis

610cm * 366cm

medinė kempinė PVC

2
Ninjia kursų zona854cm * 488cm

Cinkuotas vamzdis

Medinis + EPE + PVC minkštas padas

geležies priedas

4
Spurgos skaidrės sritis1037cm

Plastikiniai3
Virvių trasos zona2200cm * 500cm

Cinkuotas vamzdis

medinis

Mažo tempimo virvė

10
Bylų vaizdo nuoroda:https://www.youtube.com/watch?v=9bnPgxTkIBsSertifikatai:tyrimas
*Produktai:
*Kontaktai Vardas:
*pašto adresas:
*Telefonas:
*Įmonės pavadinimas:
*pranešimas: