Apie mus
Apie mus

„Wenzhou XingJian Play Toys Co., Ltd.“ buvo įkurta 2019 m., Ji yra Qiaoxia mieste, Yongjia apskrityje, kuri žinoma kaip „Mokomųjų žaislų miestas Kinijoje“.


Bendrovė laikosi principo: „Džentelmenas turi nuolat stengtis tapti stipresnis, kaip ir visatos evoliucija“. Bendrovės tikslas: kokybė pirmiausia, klientas aukščiausias, reputacija. Laikomasi nuoširdumo, entuziazmo, profesionalumo ir 24 valandas per parą teikiamų internetinių paslaugų dvasios, kad klientams būtų teikiami aukštos kokybės produktai. Įmonė teikia individualų projektavimą, gamybą, montavimą, garantinį aptarnavimą ir kitas vieno langelio paslaugas. XingJian Įsipareigoję plėtoti į užsienio prekybą orientuotą pardavimo kryptį, mes parduodame aukščiausios klasės produktų kokybę kaip etaloną, o klientams teikiame gerą paslaugų kokybę ir patirtį, kaip mūsų vizija.


Pagrindiniai įmonės produktai yra lauko žaidimų įranga, kombinuotos čiuožyklos, uždara minkšta žaidimų aikštelė, Patalpų batutų parko įranga, nindzių kursai, virvių trasos, treniruokliai, ikimokyklinio ugdymo įranga ir kt. Galime suprojektuoti ir pritaikyti vaikų darželiams, parkams, mokykloms, prekybos centrams, tėvų ir vaikų centrams, komerciniams žaidimų centrams ir kt.


Pastaraisiais metais drąsiai pasiekiame ir išradinėjame bei tobuliname gamybos technologijas. Produktas turi įvesties grožį ir funkcionalumą su geriausiomis užsienio ir vietinio stiliaus derinio savybėmis, draugiška ir saugi žaidimų aikštelė. Visi gaminiai atitinka žaidimų aikštelių saugos standartus CE EN71, ISO9001, TUV EN1176, ASTM F1918, F1487 ir kt. ., Dėl to Wenzhou Xingjian Play Toys Co., Ltd. pelnė klientų pasitikėjimą žaidimų aikštelių pramone visoje šalyje.

Mūsų komanda
FAQ
1.Ar turite pardavėją?
Dažnai atsakymas yra taip. Pardavėjas pats vykdo rinkodarą, pardavimą ir priežiūrą. Žaidimų aikštelių įranga yra pigi, tačiau užima tiek daug vietos ir daug dizaino. Taigi joks pardavėjas negali laikyti žaidimų aikštelių saugykloje. Žaidimų aikštelių įranga nėra standartinis produktas. Štai kodėl klientai nori pirkti tiesiogiai iš gamintojo.
2. Kada gausiu citatą?
Netgi daugumą prekių jau pažymėjome kaina internete, tačiau oficialus kainoraštis vis tiek padės jums pasirinkti ir palyginti. Oficiali citata bus išsiųsta per 24 valandas daugeliu dienų, išskyrus šventes ir savaitgalius. Jūsų kainos pasiūlymo užklausą peržiūrės klientų aptarnavimo atstovas. Norėdami sužinoti daugiau, rašykite mums žinutes!
3.Apie temą ir spalvas
Kol kas jau turime 14 skirtingų žaidimų aikštelėms skirtų temų, kiekviena turi savo spalvą, kurią mūsų dizaineris ne kartą išbandė ir palygino. Jei nesirinkote įrangos pagal temą, bet kokios spalvos mums tinka. Tik paminėjau, ko jums reikia. Mūsų dizaineris pasirūpins poilsiu ir pasirūpins, kad viskas būtų tvarkinga.
4.Kaip atsiimti savo užsakymą?
Bendradarbiaujame su 2KIDDY, jums nereikia jaudintis dėl atsiėmimo. Galime pristatyti bet kurią pasaulio vietą. Mes eksportuojame visame pasaulyje daugiau nei dešimtmetį. Palaikykite gerus santykius su ekspeditoriumi. Galima išvalyti pagal užsakymą ir pristatyti tiesiai į jūsų vietą. Padėkite taikyti ISF ir išvalykite tinkintus.
5.Kaip galiu sumokėti?
Tarptautiniai kroviniai keičiasi kiekvieną savaitę, kiekviename uoste gabenami labai skirtingi kroviniai. Taigi mes nepriimame užsakymų tiesiogiai internetu. Pirmiausia turime patikrinti krovinius, tada sudaryti sutartį. Galite naudoti pavedimą (bankas į banką). Alternatyvūs apmokėjimo variantai skambinkite mums.
6.Kada gausiu užsakymą?
Tai priklauso nuo to, kur yra jūsų vieta ir kokias prekes užsakote. Paprastai mūsų gaminių pristatymo laikas uždaroms žaidimų aikštelėms ir batutams yra 14-25 dienos, pristatymas užtruks apie 25 dienas iki JAV vakarinės pakrantės, 35 dienas iki rytinės JAV pakrantės, 30 dienų į Europą, 35 dienas į Pietų Ameriką ir 15 dienų į JAV. Artimieji Rytai. Be to, laikas pritaikyti ir išvalyti užsakymą. Galite tikėtis, kad jūsų užsakymą gausite per 50–70 dienų.
Cechas

Karščiausios kategorijos

Prašau išeik
žinutė

„Powerde By“

Autoriaus teisės © 2022 Wenzhou XingJian Play Toys Co., Ltd., injnet - Tinklaraštis | Svetainės medis | Privatumo politika | Terminai ir sąlygos