Swing įvadas
Swing įvadas
25 m. birželio 2023 d. / Žiūrėti: 26

Tam tikra žaidimo įranga su ilgesniu virvute, pritvirtintu prie lentynos, o apačioje kabanti pedalo lenta, su kuria žmogus siūbuoja pirmyn ir atgal. Sūpynės – tai senovėje šiaurės Kinijos etninių mažumų sukurtas sportas. Pavasarį ir rudenį jį įvedė Centrinės lygumos. Dėl paprastos įrangos ir lengvo mokymosi jis buvo labai mėgstamas ir greitai išpopuliarėjo visur. Po Hanų dinastijos sūpynės šokiai pamažu tapo liaudies papročiu Čingmingo festivalyje, Drakono valčių festivalyje ir kitose šventėse, kurios perduodamos iki šių dienų.


Šiame žaidime iš medinio ar geležinio karkaso šonų pakabinamos virvės, pririšama horizontali lenta. Žmonės stovi arba sėdi ant lentos, abiem rankomis laiko virvę, o pedalo spaudimo jėga siūbuoja kūnus pirmyn ir atgal į orą..Sūpynės yra pramogos, smagi pramoginė veikla..Kaip kilo pavadinimas " Atsirado sūpynės?


Sūpynės, prie dviejų senovinių personažų yra užrašas „oda“, o prie žodžio „tūkstantis“ – ir „paimti“, reiškiantį judėti griebiant odinę virvę. Jau senovėje sūpynės laipiojant buvo kuriamos siekiant gauti maisto iš aukštų vietų..Jis iš pradžių buvo vadinamas "Qianqiu". Legendą sukūrė šiauriniai Šanrongai pavasario ir rudens laikotarpiu..Iš pradžių tai buvo virvė, laikoma abiejose rankose ir siūbuojanti.Vėliau Či kunigaikštis Huanas užkariavo Šanrongo žmones ir atnešė „Qianqiu“ į centrinę dalį. Lygumos. Hanų dinastijos imperatoriaus Wu laikais „Qianqiu“ buvo vartojamas kaip žodis švęsti gimtadienius rūmuose, o tai reiškė „ilgaamžiškumą tūkstančius metų“. Vėliau, siekiant išvengti tabu, žodis „Qianqiu“ buvo pakeistas į „Sūpynės“. Vėliau jis išsivystė į sūpynes su dviem virvėmis ir pedalu..Tang ir Song dinastijose sūpynės tapo žaidimu, skirtu moterims, siekiant lavinti lengvumą ir veržlumą.


Sūpynės ištakos siekia šimtus tūkstančių metų..Tuo metu mūsų protėviai turėjo eiti į medžius skinti laukinių vaisių arba medžioti laukinius žvėris, kad užsidirbtų pragyvenimui..Lipdami ir bėgiodami jie dažniausiai kabinasi į storus vynmedžius. ir pasikliauti rotangų siūbavimu lipant į medžius ar kertant griovius – primityviausia sūpynės forma..Kalbant apie sūpynes su virvėmis, kabantomis ant medinių rėmų, ir prie jų pritvirtintus pedalus, tai pavasario ir rudens laikotarpiu šiaurės Kinijoje egzistavo. „Yiwenleiju“ yra įrašas, kad „Šiaurinis Šanrongas šaltu oru žaisdavo sūpynes“. Tuo metu sūpynėms rišti naudojamos virvės dėl stiprybės dažniausiai buvo gaminamos iš gyvūnų odų, kurių radikalas buvo žodis „oda“.


Sūpynių gamintojas Wenzhou Xingjian Amusement Toys bus jūsų paslaugoms visa širdimi. 


Jei norite sužinoti daugiau apie sūpynių gaminius, nedvejodami teirautis!!!

Karščiausios kategorijos

Prašau išeik
žinutė

Copyright© 2022 Wenzhou XingJian Play Toys Co., Ltd. - Tinklaraštis | Svetainės medis | Privatumo politika | Terminai ir sąlygos