[news:pagetitle]
FAQ
17 m. vasario 2023 d. / Žiūrėti: 133

Kada gausiu užsakymą?

Tai priklauso nuo to, kur yra jūsų vieta ir kokias prekes užsakote. Paprastai mūsų produkto pristatymo laikas vidaus žaidimų aikštelė ir batutas yra 14-25 dienos, pristatymas užtruks apie 25 dienas į vakarinę JAV pakrantę, 35 dienas į rytinę JAV pakrantę, 30 dienų į Europą, 35 dienas į Pietų Ameriką ir 15 dienų į Vidurinius Rytus. Be to, laikas pritaikyti ir išvalyti užsakymą. Galite tikėtis, kad jūsų užsakymą gausite per 50–70 dienų.


Kaip galiu mokėti?

Tarptautiniai kroviniai keičiasi kiekvieną savaitę, kiekviename uoste gabenami labai skirtingi kroviniai. Taigi mes nepriimame užsakymų tiesiogiai internetu. Pirmiausia turime patikrinti krovinius, tada sudaryti sutartį. Galite naudoti pavedimą (bankas į banką). Alternatyvūs mokėjimo būdai skambinkite mums.


Kaip atsiimti savo užsakymą?

Bendradarbiaujame su 2KIDDY, jums nereikia jaudintis dėl atsiėmimo. Galime pristatyti bet kurią pasaulio vietą. Mes eksportuojame visame pasaulyje daugiau nei dešimtmetį. Palaikykite gerus santykius su ekspeditoriumi. Galima išvalyti pagal užsakymą ir pristatyti tiesiai į jūsų vietą. Padėkite taikyti ISF ir išvalykite tinkintus.


Apie temą ir spalvas

Kol kas jau turime 14 skirtingų žaidimų aikštelėms skirtų temų, kiekviena turi savo spalvą, kurią mūsų dizaineris ne kartą išbandė ir palygino. Jei nesirinkote įrangos pagal temą, bet kokios spalvos mums tinka. Tik paminėjau, ko jums reikia. Mūsų dizaineris pasirūpins poilsiu ir pasirūpins, kad viskas būtų tvarkinga.


Kada gausiu citatą?

Netgi daugumą prekių jau pažymėjome kaina internete, tačiau oficialus kainoraštis vis tiek padės jums pasirinkti ir palyginti. Oficiali citata bus išsiųsta per 24 valandas daugeliu dienų, išskyrus šventes ir savaitgalius. Jūsų kainos pasiūlymo užklausą peržiūrės klientų aptarnavimo atstovas. Norėdami sužinoti daugiau, rašykite mums žinutes!


Ar turite pardavėją?

Dažnai atsakymas yra taip. Pardavėjas pats vykdo rinkodarą, pardavimą ir priežiūrą. Žaidimų aikštelių įranga yra pigi, tačiau užima tiek daug vietos ir daug dizaino. Taigi joks pardavėjas negali laikyti žaidimų aikštelių saugykloje. Žaidimų aikštelių įranga nėra standartinis produktas. Štai kodėl klientai nori pirkti tiesiogiai iš gamintojo.

Prašau išeik
žinutė

Autoriaus teisės © 2022 Wenzhou XingJian Play Toys Co., Ltd. – Tinklaraštis | Svetainės medis | Privatumo politika | Terminai ir sąlygos