[news:pagetitle]
Verslo gairės
17 m. vasario 2023 d. / Žiūrėti: 76

Investicijos ir grąža vidaus žaidimų aikštelė Atsakingas verslas

Investicijos į patalpų žaidimų aikštelę yra naudingas verslas. Vidutiniškai atsipirkimo laikotarpis yra 6 mėnesiai, pradines investicijas galite atgauti per 6 mėnesius. Metinė investicijų grąža yra nuo 70% iki 200%. Tačiau, kaip ir bet kurios kitos rūšies verslas, tikrasis pelnas iš investicijų į uždaras žaidimų aikšteles kiekvienam asmeniui gali skirtis. Nėra dviejų vienodų verslų, jums reikia asmeninės finansinės analizės. Bendradarbiavimas su 2kiddy, Jūs esate informuotas pirkėjas iki darbo pabaigos. Žemiau pateikiame keletą patarimų apie patalpų žaidimų aikštelių verslą, komanda liks su jumis, išsiaiškins visus svarbius investicijų ir grąžos veiksnius!


A), vieta

Vieta lemia investicijų į patalpų žaidimų aikštelių verslą gyvybę ar mirtį. Labai svarbu, kad jūs uždara žaidimų aikštelė gera aplinka, aplink daug vaikų, eismas pėsčiomis, kitokio pobūdžio verslas aplinkui, pavyzdžiui, kavinė, bakalėjos parduotuvė, prekybos centras. Šalia parkas ar didelė bendruomenė. Verslo gatvė taip pat yra gera vieta, uždara žaidimų aikštelė gali slaugyti vaikus tėvams.

B), reklama

Jei nesate gerai matomoje vietoje, atlikite reklamą, kad pritrauktumėte daugiau lankytojų. Padarykite reklaminę lentą pastato išorėje arba prie įėjimo. Padarykite lankstinuką apie netoliese esančią bendruomenę. Pranešė žmonėms, kad jums puikiai sekasi smagi uždara žaidimų aikštelė suteikti vaikams didelį džiaugsmą.

Siūlykite tam tikrą pardavimo skatinimą, pvz., mėnesinį bilietą ir metinį bilietą, nemokamus mažus žaislus ir pan.

C), Pasirinkite žaidimų aikštelę iš gero tiekėjo

Tikimasi konkurencijos versle! Tačiau žinodami žaidimų aikštelės pranašumus iš konkurentų, gausite didelę rinkos dalį. Turėdami naujausią uždarų patalpų žaidimą laimės rinką, o 2kiddy vieno langelio sprendimas padės pasiekti aukščiausią lygį. Kaip profesionalus žaidimų aikštelių verslo tiekėjas, dirbdamas su 2kiddy pralenks konkurentus ir pirmuos savo rinką!

D), Sumažinkite investicijas

Investicijos į patalpų žaidimų aikštelę yra nuspėjamos, žaidimų įrangos kaina + FOB kaina + krovinys + importo mokestis + įrengimas + priežiūra. Jokios paslėptos kainos, jokių papildomų išlaidų. Pirkdami žaidimų įrangą tiesiai iš gamintojo, labai sumažinsite investicijų išlaidas. Žaidimų aikštelės nuoma kainuos daugiausiai, o uždara žaidimų aikštelė užima daug vietos ir sunkiai juda. Vidinės žaidimų aikštelės savininkas turi pasirašyti kontaktą su nuomotoju dėl nuomos, sudaryti nuomos sutartį kitiems keleriems metams! 2kiddy pasiūlymas prieš pasirašant sutartį atlikti išsamų vietos tyrimą!

Taip pat reikia atsižvelgti į darbo sąnaudas. 2kiddy padės jums maksimaliai sutaupyti diegimo išlaidų (skaitydami straipsnį apie diegimą sužinokite, kaip tai darome) , Įdiegę du žmonės gali valdyti patalpų žaidimų centrą (150 m2), Išskyrus (naršyti įrenginį).


Santrauka

Kiekvieno verslo investicijų grąža priklausys nuo to, kaip veiks savininkas. Kurdami verslą visada turite individualių kintamųjų. Išskyrus ambicijas ir sunkų darbą, dirbant su profesionalia komanda galima išvengti daugybės klaidų, o aukščiausios kokybės 2kiddy palaikymas gali padaryti skirtumą tarp sėkmės ir nesėkmės! Ekonomikos augimas suteikia daugiau apimčių ir mažesnę konkurenciją, o tai suteikia didelę galimybę gauti geresnę pelno maržą. Jei esate greitai augančioje rinkoje, pavyzdžiui, Kinijoje, Brazilijoje, Indijoje, Meksikoje, Čilėje, Rusijoje..., esate vienu žingsniu priekyje savo konkurentų.

Prašau išeik
žinutė

„Powerde By“

Autoriaus teisės © 2022 Wenzhou XingJian Play Toys Co., Ltd., injnet - Tinklaraštis | Svetainės medis | Privatumo politika | Terminai ir sąlygos