Vidaus žaidimų aikštelės pristatymas

Vidaus žaidimų aikštelės pristatymas

Kas yra patalpų žaidimų aikštelė?

Vidinės žaidimų aikštelės, taip pat žinomos kaip vidaus minkštųjų žaidimų centrai, kurie yra žaidimų aikštelės, esančios vidinėje aplinkoje. Jie specialiai sukurti vaikams žaisti ir smagiai praleisti laiką. Minkšta konstrukcija ir žaidimų įranga yra suvynioti į minkštą putą, kad sugertų smūgį, kai vaikai krinta ar šokinėja. Šie geriausiai tinka vaikams nuo 0 iki 12 metų. 
Žaidimų įranga yra padengta minkštu putplasčio sluoksniu, taip pat grindys, kad jūsų vaikas nesusižalotų krisdamas ar susitrenkęs. Be to, dažnai yra žaidžiamos kaladėlės, su kuriomis galima statyti aukštus bokštus, yra kamuoliukų duobė ir įvairūs batutai. Trumpai tariant: tai vienas didelis žaidimų rojus vaikams, kuriame gausu spalvingų kamuoliukų ir minkštų medžiagų. Jei norite investuoti į vaikų žaidimų aikštelę, turite išmokti šios pramonės plėtros. Vaikų žaidimų aikštelių istorija Kinijoje nebuvo per ilga, tačiau pastaraisiais metais pramonė sparčiai vystėsi. Atsižvelgiant į didžiulę rinkos paklausą, Kinija vis dar turi didelį potencialą daryti tolesnę pažangą. gerėjant gyvenimo lygiui, didėja ir paklausa rinkoje. Žodžiu, tai bus sparčios vaikų žaidimų aikštelių plėtros laikotarpis.

Vietos pasiūlymas

Vieta lemia investicijų į patalpų žaidimų aikštelių verslą gyvybę ar mirtį. Labai svarbu, kad jūsų viduje būtų žaidimų aikštelė, kurioje būtų gera aplinka, aplink daug vaikų, kur eismas pėsčiųjų srautas, netoliese būtų kitokio pobūdžio verslas, pavyzdžiui, kavinė, bakalėjos parduotuvė, prekybos centras. Šalia parkas ar didelė bendruomenė. Verslo gatvė taip pat yra gera vieta, uždara žaidimų aikštelė gali slaugyti vaikus tėvams.

Rinkti, tirti ir analizuoti patalpų žaidimų aikštelių vietą, minios išdėstymą, pramonės formatus ir kitą svarbią informaciją. Bet kurios pramonės šakos vietos parinkimas vaidina pagrindinį vaidmenį (70 %) vėlesniame batutų parko pelno gavimo laikotarpyje ir patalpų parinkimo patalpose. žaidimų aikštelė nėra išimtis. Parkas turėtų būti įrengtas aplinkinėse arba centrinėse teritorijose, apsuptose prekybos centrų, prekybos centrų, gyvenamųjų rajonų, mokyklų ir kitų įstaigų, kuriose koncentruotas žmonių srautas. Šios sritys turi savo srautą, todėl vėlesniu laikotarpiu galima išvengti daug reklamos išlaidų. Atsižvelgdami į minios struktūros proporciją aplink renginio vietą, tiksliai nustatykite minios padėtį. Jei esate apsuptas vaikų, praturtinkite kai kuriuos vaikams tinkamus rojaus projektus projekto aplinkoje; Jei aplinkinių gyventojų struktūra yra daugiau kūdikių 0–5 metų amžiaus, galite pasirinkti išplėsti ankstyvąjį ugdymą arba visapusiškai atsižvelgti į 5–14 metų vaikus, kad dvi žmonių grupės sukurtų funkcionalesnę žaidimų struktūrą viduje. veikla .

Taškas turi būti žinomas apie vietą,

Sužinome visas jūsų vietos detales, ne tik pločio, ilgio ir aukščio specifikacijas. Bet taip pat kur geriausia vieta įėjimui, kaip apsaugoti stulpą.

1. Koks yra efektyvus laisvas lubų aukštis siūlomoje vietoje (žr. toliau pateiktas instrukcijas)?

2.Ar turite CAD failą (pateiktą architekto), kurį galite mums pateikti?

3. Ar jūsų vietoje yra sijų, stulpų ar kliūčių, kurios bus žaidimų aikštelės įrengimo zonoje?

4. Ar lubų erdvėje yra kokių nors kliūčių, pvz., oro kondicionavimo angų, išmetimo kanalų, pakabinamų šviestuvų ir kt. žaidimų aikštelės konstrukcijoje?Jei taip, pateikite kliūties vaizdą ir išmatavimus.

5.Ar žaidimų aikštelių zonoje yra kokių nors paslėptų durų ar priešgaisrinių išėjimų, apie kuriuos turėtume žinoti?

6. Jei turite tikrą vietos nuotrauką, tai bus puiki pagalba.

Pavyzdžiui :

Veiklos įvadas

Karštas patalpų žaidimų aikštelės projektas

Vaivorykštės tinklas

Vaivorykštės tinklas

Rutulinė duobė

Rutulinė duobė

Spiralinė skaidrė

Spiralinė skaidrė

Nuleiskite skaidrę

Nuleiskite skaidrę

Voro bokštas

Voro bokštas

Vulkanas

Vulkanas

Gun Play Zone

Gun Play Zone

Vaikų zona

Vaikų zona

Palmė

Palmė

Interaktyvus projektorius

Interaktyvus projektorius

Sienos žaidimai

Sienos žaidimai

Stiklo pluošto skaidrė

Stiklo pluošto skaidrė

Miesto Miesto Teritorija

Miesto Miesto Teritorija

Spurgos skaidrė

Spurgos skaidrė

Vaidmenų žaidimo zona

Vaidmenų žaidimo zona

Žaidimai su kamuoliu

Žaidimai su kamuoliu

Dizainai rodo

Realių atvejų šou

Medžiagos detalė

Geležinis rėmas:Cinkuoto plieno vamzdis, vamzdžio skersmuo 48 mm, storis 2-3 mm, atitinka tarptautinius standartus GB/T244-97

Medinės dalys:Malaizijos importas, kurio storis 1.5 / 1.8 / 2.0 / 2.5 cm

Užsegimai: Naudojant PA66 kaip žaliavą, vieno gabalo dydis yra 34.7 * 0.75 * 0.15 cm Mat: Ekologiška, netoksiška ir beskonė EVA putų kempinė.

Grindų kilimėlis: Ekologiška, netoksiška ir beskonė EVA putų kempinė.

Plastikinės dalys:LLDPE: LLDPE turi didelio stiprumo, gero kietumo, stipraus standumo, atsparumo karščiui, atsparumo šalčiui ir kt.

Kempinė: Mes naudojame kempinę ir perlų vilną, o ne visą perlų vilną, nes ji turi gerą atšokimo atsparumą

Belay:Nailono virvė.

sraigtiniai: Cinkuoti didelio stiprumo varžtai.

Apima:Įprastas PVC, atsparus ugniai, patvaresnis

Net:4 * 4 cm nailono virvė, atitinkanti GB/T3091-2001 standartą.

Pagrindas:LLDPE, naudojamas plieniniam rėmui palaikyti.

Minkštas viršelis:PU ir PVC jūsų pasirinkimui.

Tvirtinimo detalės:Vietoj kaliojo ketaus naudojame ketų, storesnį, sunkesnį, rafinuotesnį.

Dangtelio pusė PU ir PVC, kurią galite pasirinkti su plokščiu amatu.

Rutulys:Turime platų spalvų pasirinkimą. Specifikacija yra φ5.5cm, φ7CM, φ8CM.

Gamybos procesas

Paruoškite medžiagas

1. Paruoškite medžiagas

PVC pjovimas

2.PVC pjovimas

Siuvimas

3.Siuvimas

Minkštųjų dalių gamyba

4.Minkštųjų dalių gamyba

Vinių šautuvas

5.Nagų pistoletas

Paketas

6.Paketas

cinkuoto plieno vamzdis 48

7.Cinkuotas plieninis vamzdis 48

Suvirinimas

8.bandomasis įrengimas

Sukurkite tekstą

9. Sukurkite tekstą

Konteinerių pakrovimas

10.Konteinerio pakrovimas

Diegimo palaikymas

Mes pateiksime išsamų diegimo vadovą, kad diegimo procesas būtų kuo paprastesnis. Didelių patalpų vaikų žaidimų aikštelių projektams galime pasirūpinti, kad profesionalūs technikai vyktų į vietinę vietovę, kuri vadovautų įrengimui, tinkamas įrengimas yra labai svarbus žaidimų aikštelei. Mažesnėms patalpų žaidimų aikštelių konstrukcijoms pateiksime išsamius 3D montavimo brėžinius, kad įrengimo procesas būtų kuo aiškesnis, ir susitarsime su profesionaliais technikais, kurie diegimo metu išspręs visus įrengimo sunkumus per Skype, Whatsapp ir el. paštu.

  • Stulpų montavimas
  • Plastikinių dalių montavimas
  • Apsaugoto tinklo montavimas
  • Stulpo dangtelio montavimas
  • Minkštųjų menų instaliacija
  • Grindų kilimėlių montavimas

1.Stulpų montavimas

2.Plastikinių dalių montavimas

3. Apsaugotas tinklo diegimas

4.Stulpo dangčio montavimas

5. Minkštųjų dalių montavimas

6. Grindų kilimėlio montavimas

Dalių montavimo planas

1. Batutas

Batutas

2.Palmė

palmė

3. Vienos lentos tiltas

Vienos lentos tiltas

4. Grandininis tiltas

Batutas

5. Kamuolinis baseinas

palmė

Bėgimo vadovas

Po to, kai atidarėte vaikų žaidimų aikštelę, kaip padaryti reklamą ir pritraukti daugiau žmonių? Tai bus problema daugeliui žmonių. Kadangi žaidimų aikštelę statome daugiau nei 10 metų, visada toliau kalbėjomės su galutiniais užsakovais ir teikėme jiems pasiūlymus, kaip įrengti žaidimų aikštelę, o tada sulaukėme jų atsiliepimų. Taip apibendriname profesionalius bėgimo vedimo planus, čia trumpai paminėsime.

1. Nustatykite savo tikslinį klientą

Taip pat yra daugybė žaidimų aikštelių, tokių kaip 1–4 metų amžiaus vaikų zona, įprasta uždara žaidimų aikštelė 3–11 metų vaikams ir nuotykių žaidimų aikštelė, skirta vyresniems nei 11 metų vaikams ir suaugusiems. Taigi turite stebėti šalia vietos esančių žmonių srautą ir pirmiausia nustatyti tikslinį klientą. Tada mes jums pritaikėme žaidimų aikštelės planą.

2. Reklama:

A: Plakatai ir susijusios reklamos formos (plakatų, reklaminių skydų, volelio, banerių, šūkių, parduotuvės LED ekrano pritaikymas ir kt., vaikų parke bus atidaryta informacinė reklama. Jei bendradarbiausite su prekybos centru, efektas bus geresnis. Turėklai, laiptai , stiklas ir baliustrados taip pat gali būti naudojamos kaip reklaminės pozicijos, taip pat bendruomenės skelbimų lentos. B. Bendruomenės dalyvavimo viešinimas C.Išdalinkite lankstinukus ir balionus D. Socialiniai tinklai mėgsta laisvą žaidimą Socialiniai tinklai giria viešumą, persiunčiant vaikų parko atidarymo informaciją į facebook, instagram, tiktok video, Youtube, mini programą ir kitas socialines žiniasklaidos priemones. E. Mobilioji reklama Pastaraisiais metais išpopuliarėjusi mobilioji reklama apima reklaminio turinio talpinimą taksi ir įvairių tipų automobiliuose bei mokėjimą už tam tikrus laikotarpius kas mėnesį ar kas ketvirtį. Pasiekite miestą – platus viešumas, tačiau kaina didelė, gali būti tik nedidelė investicijų sritis. F. Bendras viešinimas Pavyzdžiui, vaikų darželiai, vaikų parduotuvės, žaislų parduotuvės, vaikiškų drabužių parduotuvės ir kt. G. Tinklo viešinimas ir skatinimas Siųskite atidarymo viešinimo informaciją į žinomus vietinius portalus, bendruomenės svetaines, tėvų ir vaikų auklėjimo svetaines, forumus, pranešimų juostas ir kt.

3. Atidarymo dienos renginio viešinimas:

A. Nemokama patirtis;

B. Nario kortelės nuolaida;

C. Dovanų teikimo veikla;

D. Laimingas burtas;

E. Sąveika vietoje

Karščiausios kategorijos

Prašau išeik
žinutė

Autoriaus teisės © 2022 Wenzhou XingJian Play Toys Co., Ltd. – Tinklaraštis | Svetainės medis | Privatumo politika | Terminai ir sąlygos