Vaikų uždaros žaidimų aikštelės pristatymas

1 dalis Dėkojame už apžvalgą Wenzhou Xingjian Play Toys Co.,Ltd už jūsų patalpų komercinių žaidimų aikštelių tiekėją! Kaip profesionalus tiekėjas, teikiantis vieno langelio paslaugas, įskaitant projektavimo, gamybos, pristatymo, montavimo paslaugas. Mūsų komandą sudaro tarptautinių pardavimų išvykimas, dizainerių kambarys, dirbtuvės, įskaitant plastiko liejimą, plieno suvirinimą, plieno dažymą, bandomąjį montavimą ir logistikos bei sandėlio išvykimą.

Visa produkcija yra pagaminta iš nenuodingų ir aplinką tausojančių žaliavų, kurios buvo griežtai išbandytos ir patikrintos prieš išvažiuojant iš gamyklos. Visas gaminys atitinka CE, ISO TUV, ASTM ir tt žaidimų aikštelių saugos standartus. Sėkmingai pastatėme uždarą komercinę žaidimų aikštelę Rusijoje, Rumunijoje. ,Dubajus,JAV,Peru,Tailandas,Malaizija ir kt.Tikimės sukurti žaidimų aikštelę, kurioje vaikai galėtų džiaugtis, susirasti draugų, dalintis ir mokytis kartu. Mūsų tikslas yra padaryti pasaulį, padaryti vaikystę nuostabią.

Mūsų kuriama uždara komercinė žaidimų aikštelė daugiausia skirta 2–12 metų vaikams, pavyzdžiui, 2–6 metų vaikams ir 6–12 metų vaikams.

 • restoranai
 • Super rinka
 • Muziejai
 • Šeimos žaidimų kambarys
 • Dienos centras
 • Bažnyčios
 • ikimokyklinio ugdymo centras
 • Vaikų ministerijos
 • Teminis parkas
 • Fitneso centras
 • Poilsio centras
 • Oro uostai
 • Stadionai
 • Ligoninės

Norėdami gauti daugiau informacijos, spustelėkite

Konsultacijų užsakymo eiga

1. Vietos brėžinys. Pasiūlykite mums vietos brėžinį, nurodykite vietos ilgį, plotį, aukštį, kliūčių ir stulpų dydį ir vietą, įėjimo ir išėjimo dydį ir vietą, lango dydį ir vietą. Kuo išsamesnė informacija, tuo ji bus geresnė. Geriausias būdas yra pasiūlyti tikslų automatinio kodo brėžinį. (Labai svarbi vieta yra, kuri gali nuspręsti, ar projektas laimės ar pralaimės. Patarimų, kaip pasirinkti vietą, rasite mūsų uždarų žaidimų aikštelės pristatymo puslapyje.)

2. Dizainas. Perdavėte savo idėjas ir pageidavimus dizaineriams, o tada pritaikėte dizainą pagal jūsų vietos informaciją. Dizainas gali būti peržiūrimas, kol jį patenkinsite. Patvirtinus dizainą ir kainą, mes su jumis patvirtinsime visas dizaino detales, įtrauksime skirtingus kampų dizainus, elementų sąrašą, automatinio kodo brėžinį prieš gamybą, dvigubą patikrinimą. Ir šiuo metu galite pradėti reklamuoti.

3. Gamyba. Gavę 50% užstatą, pradėsime kurti žaidimų aikštelę. Gamybos metu pasiūlysime gamybos nuotraukas ir pasakysime gamybos grafiką.

4. Siuntimas. Mes informuosime jus, kad sutvarkytumėte 50% likutį ir užsakytumėte laivą likus savaitei iki gamybos pabaigos. Tada mes pakrausime konteinerius ir pasiūlysime pakrovimo nuotraukas ir vaizdo įrašus.

5. Dokumentai. Laivui išvykus, atsiųsime jums 3D montavimo schemą ir įforminimo dokumentus, pvz., pakavimo sąrašus, komercinę sąskaitą faktūrą ir BL.

6. Išvalykite gaminius. Gavę ir išvalę konteinerį iš muitinės, turite konteinerius iškrauti. Sudėkite tos pačios medžiagos dalis, plastikines dalis su plastikinėmis dalimis, vamzdžius su vamzdeliais, kilimėlius su kilimėliais, jums bus lengviau rasti ir sumontuoti.

7. Montavimas. Mes jums pasiūlysime montavimo instrukcijas ir vaizdo įrašą. Taip pat galime pasiūlyti internetinį diegimo vadovą. Dideliems projektams galime nusiųsti montuotoją į jūsų vietą įdiegti.

8. Pradėkite verslą. Linkiu sėkmės.

3 dalis Kiek kainuoja pastatyti vidaus žaidimų aikštelių centrą?

Kaip pelno biudžetą, turite aiškiai žinoti patalpų žaidimų aikštelės struktūros sąnaudų sudėtį.

1. Vietos nuoma
Vieta lemia investicijų į patalpų žaidimų aikštelių verslą gyvybę ar mirtį. Labai svarbu, kad jūsų viduje būtų žaidimų aikštelė, kurioje būtų gera aplinka, aplink daug vaikų, kur eismas pėsčiųjų srautas, netoliese būtų kitokio pobūdžio verslas, pavyzdžiui, kavinė, bakalėjos parduotuvė, prekybos centras. Šalia parkas ar didelė bendruomenė. Verslo gatvė taip pat yra gera vieta, uždara žaidimų aikštelė gali slaugyti vaikus tėvams.

2. Skelbimas
Jei nesate gerai matomoje vietoje, atlikite reklamą, kad pritrauktumėte daugiau lankytojų. Padarykite reklaminę lentą pastato išorėje arba prie įėjimo. Padarykite lankstinuką apie netoliese esančią bendruomenę. Informuoti žmonės, kad turite puikią žaidimų aikštelę, suteikia vaikams didelį džiaugsmą. Pasiūlykite tam tikrą pardavimo skatinimą, pvz., mėnesinį bilietą ir metinį bilietą, nemokamą dovaną ir pan.

3. Žaidimų aikštelės kaina
Į kainą įskaičiuota patalpų žaidimų aikštelė, įskaitant siuntimo išlaidas, importo mokestį, taip pat įrengimo išlaidas.

4. Sumažinkite investicijas
Investicijos į patalpų žaidimų aikštelę yra nuspėjamos, žaidimų įrangos kaina + FOB kaina + krovinys + importo mokestis + įrengimas + priežiūra. Jokios slepiamos kainos, jokių papildomų išlaidų mūsų žaidimų aikštelėje. Pirkdami žaidimų įrangą tiesiai iš gamintojo, labai sumažinsite investicijų išlaidas. Žaidimų aikštelės nuoma kainuos daugiausiai, o uždara žaidimų aikštelė užima daug vietos ir sunkiai juda. Vidinės žaidimų aikštelės savininkas turi pasirašyti kontaktą su nuomotoju dėl nuomos, sudaryti nuomos sutartį kitiems keleriems metams! Taip pat pasiūlymas prieš pasirašant sutartį atlikti išsamų vietos tyrimą!
Taip pat reikia atsižvelgti į darbo sąnaudas. Mes padedame maksimaliai sutaupyti montavimo išlaidas po išsiuntimo.

Superinis įvadas

1. Produktai atitinka ASTM, TUV, ISO ir kitus tarptautinius saugos standartus.

2. Naudokite geriausią medžiagą (fanerą, didelio tankio PVC ir PU, viduje dažniausiai naudojame putas ir EPE, o ne visiškai EPE) ir siūlykite geriausios kokybės gaminius, kad užtikrintumėte ilgą tarnavimo laiką.

3. Prieš pakrovimą atlikite kokybės patikrinimą.

4. Daugiau nei 15 metų patirties pardavimo komanda, kuri atliko šimtus projektų daugiau nei 30 šalių.

5. Teikti vieno langelio paslaugas, įskaitant projektavimą, gamybą, pristatymą, montavimą, mokymo gaires.

6. Vienerių metų garantija po pardavimo.

7. Mūsų komanda yra įsipareigojusi tyrinėti ir kurti naujus produktus ir naujus dizainus.

Apie diegimą

Esame įsipareigoję sutaupyti klientų išlaidas supaprastindami montavimą.

Vidaus žaidimų aikštelių konstrukcijoms, jei jos didesnės nei 100 kv.m. ir 4m aukščio, montavimą geriau atliks mūsų technikai, norėtume sudaryti geriausią technikų komandą, turinčią įgūdžių ir žinių įrengimui atlikti.

Tinkamas įrengimas yra svarbus vaikų žaidimų aikštelėje, turime atsižvelgti į saugumą, ilgaamžiškumą ir išvaizdą... Mažesnes patalpų žaidimų konstrukcijas pirkėjas taip pat gali atlikti pagal mūsų 3D montavimo schemą. Garantuojame kuo aiškesnę diegimo informaciją ir nedelsdami reaguosime diegimo metu, jei iškiltų kokių nors problemų Skype, telefonu, Whatsapp ir el. paštu.

Pirma, prieš pristatymą mes savo gamykloje atliksime bandomąjį geležinių ir plastikinių dalių surinkimą, bus išgręžtos skylės, prisukamas tvirtinimas. Bus uždėtas tiltas, išpjautas tunelis tinkamo dydžio... Antra, bus daugiau nuotraukų atsiųsta klientams prieš apmokant likutį.

Trečia, mes pažymėsime skaičius ant dalių, tada sudarysime 3D montavimo schemą, o numeris 3D diagramoje atitiks komponentus.

1. Sumontuokite rėmą

Jei žaidimų aikštelė yra trijų aukštų, pirmiausia reikia išvalyti vietą ir ant grindų pakloti EVA kilimėlį! Jei tik du aukštai, pirmiausia galite surinkti rėmą, tada pakelti rėmą ir padėkite EVA kilimėlį ant grindų. Montuokite vienas aukštas po vieno aukšto (pirmas aukštas, antras aukštas...). Pradėkite nuo vertikalaus vamzdžio.

Rėmo modelis:

2. Surinkite priedus, pvz., čiuožyklą, tiltą, tunelį ir kt.:

Vamzdžių slydimo montavimas

Vamzdžių slydimo montavimas

Vamzdžių slydimo montavimas

Surinkite tiltą, slydimo plokštę, metalinį žiedą tuneliui, laiptus ir kliūtis.
---- Prieš lipdami į viršų įsitikinkite, kad visos dalys buvo sumontuotos.
---- Neuždenkite viršutinio rėmo lygio, kol nesumontuosite visų priedų.

Visos tvirtinimo detalės bus pažymėtos CAD brėžiniuose, kad parodytumėte, kur įdėti:

Tvirtinimo

CAD brėžiniai montavimui

Priedų montavimas

2. Galiausiai surinkite tinklelį ir PVC dangtelį:

Įstatykite tinklelį aplink žaidimų aikštelę ir viršutinę pusę. Tinklelis tose vietose, kuriose yra tarpų, ant kurių vaikai gali suklysti arba nukristi.

Įspėjimas: Tai, ką rodome čia, yra tik pavyzdys, daugiau informacijos siųskite užklausą mūsų svetainėje!