[news:pagetitle]
Investicijos ir biudžetas
17 m. vasario 2023 d. / Žiūrėti: 102

Norėdami atidaryti vidaus žaidimų aikšteles ir kiek pinigų jums reikia norint jai pradėti. Pateikdami konkrečią informaciją, mes taip pat aiškiai suprantame įvairius dalykus, kuriems gali tekti išleisti keletą dolerių prieš pradedant kurti žaidimų aikštelę 


1. Jūsų vidaus žaidimų aikštelės masto patvirtinimas

Šaunu pradėti kurti patalpų žaidimų aikštelę. Galite patirti vaikų džiaugsmą ir uždirbti daug pinigų (jei tai verslo įmonė). Tačiau prieš pradėdami turite žinoti, kokio dydžio norite, kad jūsų žaidimų aikštelė būtų. Kuo didesnis žaidimų aikštelės mastas, tuo daugiau pinigų bus išleista pradedant. 

Žaidimų aikštelės dydis, kurį galvojate, taip pat turės įtakos jūsų žaidimų aikštelės projekto dydžiui, o kuo daugiau vaikų planuojate, tuo daugiau reikia pasiruošti, kad būtų padidintas žaidimų aikštelės arenos pajėgumas, kad būtų galima patenkinti vaikus. 

Nors svarbu atsižvelgti į numatomą vaikų skaičių jūsų žaidimų aikštelėje, taip pat labai svarbu pakankamai pasiruošti numatomoms amžiaus grupėms. Patvirtinant jūsų patalpų žaidimų aikštelės mastą, reikia atlikti standartinius pasiruošimus skirtingoms vaikų amžiaus grupėms, kurios naudosis arena. Vaikai, besinaudojantys žaidimų aikštelėmis, skiriasi nuo 6 iki 23 mėnesių, nuo 2 iki 5 metų ir nuo 5 iki 12 metų. Susipažinus su amžiaus grupe, kurią ketinate įkurti patalpų žaidimų aikštelėje, galėsite geriau suplanuoti, kaip geriausia pradėti savo žaidimų aikštelę. 


2. Žaidimų aikštelių nuoma

Jei kada nors ieškojote vietos biurui, svetainei ar net visam pastatui,

 Žaidimų aikštelių sandėliai nuomojami kvadratiniais metrais arba pėdomis. Taigi, nuomos kaina priklausys nuo arenos, kurioje bus žaidimų aikštelė, dydžio. Kuo didesnė žaidimų aikštelė, tuo didesnė erdvė. Vidutiniškai kvadratinė pėda kainuoja apie 11/12 USD, priklausomai nuo ploto. Taigi, jei planuojate išsinuomoti 2,200 200 kvadratinių pėdų darbo vietą, kuri atitinka maždaug 25,000 kv. m, turėtumėte išleisti apie 2,108 17 USD per metus. Remiantis šiuo tiksliu skaičiavimu, jūsų mėnesio nuoma už plotą gali būti apie 23 25,000 USD. Tačiau, kadangi svetainės vertė skiriasi, skiriasi ir kainos. Kvadratinė pėda taip pat gali kainuoti XNUMX arba XNUMX USD. Kadangi vietos nuomai užtenka vienerius metus, įrengiant patalpų žaidimų aikštelę, turėti XNUMX XNUMX USD čekį už patalpų nuomą skamba kaip gera idėja. Kai tai pašalinsite, išleidę kelis tūkstančius dolerių padėsite įrengti žaidimų aikštelę su kitais svarbiais patogumais. 


3. Atrakcionų kaina 

Žaidimų aikštelės yra įdomios vietos. Taigi, jie turi atrodyti patraukliai ir gražiai. Puiki estetika padidina žaidimų aikštelės vertę. Taigi, jūs tiesiog turite rimtai žiūrėti į savo dizainą. Kaip ir viskas, puikūs dizainai atrodo brangūs. Bet jei atsižvelgsite į vertę, tai tikrai verta. Už tai atsako interjero dizaineriai, o dizaino kaina priklauso nuo veiksnių, įskaitant žaidimų aikštelės lygį ir elementus, kurie galiausiai bus naudojami kuriant įrangą ir žaidimų aikštelės areną.


4. Siuntimo kaina

Kas kuria uždarą žaidimų aikštelę be reikalingos įrangos? Niekas, tiesa? Taigi, prieš pradėdami kurti savo žaidimų aikštelę, pirmiausia turite sutvarkyti konstrukcijas. Pažymėti erdvę, kurioje nėra įprastų žaidimų aikštelės barų ir sūpynių, bus juokingas filmas, nes vaikai negali linksmintis tuščiose erdvėse. 

Jų pirkimas nėra pagrindinė problema, tačiau įsigyjant kai kurios konstrukcijos gali būti labai sunkios, todėl prireiktų krovinių gabenimo paslaugų, kad jas būtų galima nugabenti iš gamybos įmonės į žaidimų aikštelę. Tai gali būti šiek tiek brangu, bet tai būtina. Žaidimo struktūros svoris, žinoma, turės įtakos krovinių vežimo paslaugų išlaidoms. Taigi, siuntimo kaina gali skirtis priklausomai nuo gaminių dydžio ir įsigyjamų konstrukcijų skaičiaus. Siuntimas iš JAV į Europos ir Šiaurės bei Centrinės Amerikos šalis svyruoja nuo 625 USD iki maždaug 1,752 40 USD už 4,518 hq konteinerių gabenimą. Šie tarifai skiriasi įvairiuose miestuose net šalyse ir įvairiose pasaulio vietose. Taigi, jei ieškote siuntų iš Australijos į Jungtinę Karalystę, siuntimo išlaidos gali būti itin didelės. Net XNUMX USD. Taigi, kurdami tą uždarą žaidimų aikštelę, turite atsižvelgti į siuntimo iš kitų šalių ir pristatymo net iš jūsų šalies įmonių iki jūsų namų durų ar žaidimų aikštelės arenos išlaidas. 

Šios siuntimo išlaidos įvairiose įmonėse taip pat skiriasi ir nuolat keičiasi priklausomai nuo daugelio priežasčių. Taigi labai svarbu retkarčiais atlikti kryžminį patikrinimą, kad nebūtų sudarytas biudžetas, kuris galiausiai bus mažesnis už numatomą rinkos diapazoną. 


5. Montavimo kaina

Atidarant uždarą žaidimų aikštelę, žaidimų įrangos įrengimas yra toks pat svarbus kaip erdvės nuoma ar erdvės projektavimas. Galite paklausti, kodėl? Taip yra todėl, kad jūs negalite tiesiog išsinuomoti svetainės, nusipirkti reikiamos įrangos ir nuspręsti ją pašalinti, o tuščiai gulėsite svetainėje. Įrengimas visada yra didžiulė žaidimų aikštelės įkūrimo dalis. Iš tiesų, esant vidutiniam žaidimų aikštelių biudžetui, įrengimas užtrunka apie 27%. Technikams, kurie sutvarkys konstrukcijas, teks mokėti, o jų paslaugų, žinoma, tikrai nemažai. Tai neabejotinai paaiškina, kodėl įrengimo kaina užima daug. Daugumai namų savininkų, planuojančių įrengti mini žaidimų aikštelę, gali kilti pagunda naudoti „pasidaryk pats“ metodą. Jei turite tam planų, turėtumėte dar kartą pagalvoti. Profesionalūs technikai siūlo paslaugas, kurias sunku prilygti kasdieniams žmonėms, o jiems sumontavus rinkinius netgi padėsite užtikrinti jūsų vaikų saugumą. Jei nerimaujate dėl išlaidų, pirmiausia turite pagalvoti apie saugumą.

Be to, kiekvieno paslaugų teikėjo kaina svyruoja priklausomai nuo projekto masinio dydžio, nes nuo jos priklausys, kiek valandų technikai skirs pristatymui, o vėliau ir kainą. Diegimo kainos svyruoja nuo minimalios 75 USD kainos iki didžiausios maždaug 12,000 361 USD kainos. Tai reiškia, kad vidurkis yra apie 508–XNUMX USD, dar kartą atsižvelgiant į tai, kurią darbą reikia atlikti. Įrengimas taip pat padengs papildomų išlaidų, kurias reikės išleisti žaidimų aikštelės erdvei, biudžetą, Papildomas išlaidas, įskaitant įlenkimus ar konstrukcines problemas, susijusias su planuojama naudoti arena. 

Įrengimo išlaidos taip pat padengs įvairias išlaidas, susijusias su technikų, kurie bus susiję su konstrukcijos atlikimu, transportavimu. Tais atvejais, kai technikai išvyksta į kitas vietas, įrengimo išlaidos padengs išlaidas. 

Kuriant patalpų žaidimų aikštelę, reikia išleisti tam tikras išlaidas. Šios išlaidos apima labai didelę reikalingų prekių sritį. Prieš pradėdami kurti žaidimų aikštelę, jūs tikrai turite sutvarkyti šias išlaidas.

Prašau išeik
žinutė

Autoriaus teisės © 2022 Wenzhou XingJian Play Toys Co., Ltd. – Tinklaraštis | Svetainės medis | Privatumo politika | Terminai ir sąlygos