Batuto įvadas

Batuto įvadas

Kas yra Batutas?

Šokinėjimas ant batuto – tai užsiėmimas, kurį mėgsta maži vaikai. Jis pasirodo visur, bet kas yra batutų parkas, jūs tikrai tai žinote?
Tai ne tik vienas batutas, kurį kažkas tempia į lauką! Vietoj to, tai visas pastatas, o viena pastato dalis tiesiog yra batutas. Tai panašu į ėjimą į šokinėjantį namą, išskyrus tai, kad batutų parkai iš tikrųjų yra šiek tiek saugesni. Negalite įeiti su batais, gali būti reikalingas saugos vaizdo įrašas ir visada yra priežiūra. Bet ką jūs veikiate batutų parke?

Tu atšoksi. Taip, tai tikrai tiesa! Batutų parkai yra puikus pramogų šaltinis, ypač jei turite jaunesnių vaikų. Jie gali tiesiogine prasme atšokti nuo sienų, nesusižeisdami, o galiausiai gali net išsekti. Batutų parkai taip pat buvo naudojami kūno rengybai – daugelis jų siūlo specialias šokinėjimo pamokas su pratimais ir veikla, skirta jūsų formai palaikyti.

Jei tai skamba kaip kažkas, kas jus domintų, jums pasisekė! Visur yra batutų parkų, todėl lengva užeiti ir stebėti veiksmą.

Batutų parkas yra labai pelninga investicija, nes ji labai patinka visoms amžiaus grupėms. Šokinėjimas palaiko formą ir daro jus laimingus, pažiūrėkite į džemperius, jie visi šypsosi! Kasmet jų atidaroma daug, nes tai gana nauja veikla ir, be to, garantuoja linksmybes, jie pasiekiami 7 dienas per savaitę ir nepriklausomai nuo sezono. Naujos kartos batutų parkai nebeturėtų būti erdvės paprastiems darbams.

Vietos pasiūlymas

Vieta lemia investicijų į vidaus batutų parko verslą gyvybę ar mirtį. Labai svarbu, kad jūs statytumėte batutą viduje, kur būtų gera aplinka, aplink daug žmonių, kur eismas pėsčiųjų srautas, kito tipo verslas, pavyzdžiui, sportas, prekybos centras. Parkas arba didelė bendruomenė šalia stadiono, sporto centro.

Rinkti, tirti ir analizuoti batutų parko vietą, minios pozicionavimą, pramonės formatus ir kitą svarbią informaciją
Bet kurios pramonės šakos vietos parinkimas vaidina pagrindinį vaidmenį (70%) vėlesniame batutų parko pelno gavimo laikotarpyje, o vidaus batutų zonos parinkimas nėra išimtis. Parkas turėtų būti įrengtas aplinkinėse arba centrinėse teritorijose, apsuptose prekybos centrų, sporto centrų, gyvenamųjų rajonų, stadionų ir kitų įstaigų, kuriose koncentruotas žmonių srautas. Šios sritys turi savo srautą, todėl vėlesniu laikotarpiu galima išvengti daug reklamos išlaidų.

Atsižvelgdami į minios struktūros proporciją aplink renginio vietą, tiksliai nustatykite minios padėtį. Jei esate apsuptas vaikų, projekto nustatymuose įtraukite keletą vaikams tinkamų žaidimų aikštelės elementų; jei aplinkinėje gyventojų struktūroje daugiausia 5-12 vaikų, galite pasirinkti išplėsti laisvo atšokimo zoną. Jei paauglių ir suaugusiųjų amžiaus grupėse yra daugiau vaikų, yra dvi žmonių grupės Sukurkite daugiau funkcinių projektų.

Taškas turi būti žinomas apie vietą,

Sužinome visas jūsų vietos detales, ne tik pločio, ilgio ir aukščio specifikacijas. Bet taip pat kur yra geriausia įėjimo vieta, kaip apsaugoti stulpą.

1. Sužinome visas jūsų vietos detales, ne tik pločio, ilgio ir aukščio specifikacijas. Bet taip pat kur yra geriausia įėjimo vieta, kaip apsaugoti stulpą.

2.Ar turite CAD failą (pateiktą architekto), kurį galite mums pateikti?

3. Ar jūsų vietoje yra sijų, stulpų ar kliūčių, kurios bus žaidimų aikštelės įrengimo zonoje?

4. Ar lubų erdvėje yra kokių nors kliūčių, pvz., oro kondicionavimo angų, išmetimo kanalų, pakabinamų šviestuvų ir kt. žaidimų aikštelės konstrukcijoje?Jei taip, pateikite kliūties vaizdą ir išmatavimus.

5.Ar žaidimų aikštelių zonoje yra kokių nors paslėptų durų ar priešgaisrinių išėjimų, apie kuriuos turėtume žinoti?

6. Jei turite tikrą vietos nuotrauką, tai bus puiki pagalba.

Pavyzdžiui :

Veiklos įvadas

Populiarios batuto prekės

Dodge Ball

Vaivorykštės tinklas

Oro pagalvės

Rutulinė duobė

dangaus takas

Spiralinė skaidrė

krepšinis

Nuleiskite skaidrę

Virvių kursas

Voro bokštas

Tiltas

Vulkanas

Nindzių kursas

Gun Play Zone

Voro siena

Vaikų zona

Voro bokštas

Palmė

Kovos lazdos

Interaktyvus projektorius

Laipiojimo kamuolys

Sienos žaidimai

Nuvalykite

Stiklo pluošto skaidrė

Laipiojimo siena

Miesto Miesto Teritorija

Kovos kamuoliai

Spurgos skaidrė

Nuleiskite skaidrę

Vaidmenų žaidimo zona

Vienos lentos tiltas

Žaidimai su kamuoliu

Dizainai rodo

Realių atvejų šou

Medžiagos detalė

Pagrindinis rėmas:80 * 80 * 2.0mm
40 * 40 * 1.5mm
80 * 50 * 2.5mm

Tvora aplink šokinėjimo zoną: Tvora naudoja φ48 * 1.5 mm cinkuotą vamzdį. Tvora yra apsauga, montavimas ir kt.

Plokščia danga turi dvigubo sluoksnio galinį paviršių, kuris yra pagamintas iš PP medžiagos. Jis turi stiprų paviršiaus tvirtumą, gerą susitraukimą, puikų atsparumą smūgiams ir atsparumą įbrėžimams.

Apsauginis ratas turi automatinę apsaugos sistemą. Automatiškai reguliuojasi pagal alpinisto svorį, suformuluoja pasipriešinimą sklandžiai ir tolygiai.

Įprastas pavasaris:18 cm profesionali spyruoklė: 30 cm ilgio keturiuose kampuose, 26 cm ilgio periferinėms dalims. Visas spyruoklės paviršius yra cinkuotas ir turi gerą minkštumą.

Įklotas su 0.45 mm storio PVC dangteliu, skirtas apvynioti 70 mm storio tvirtą perlinę medvilnę

pėdos plokštė:80*50*5mm Sumažina žemės pažeidimus ir išlaiko batutą vienodame lygyje po montavimo.

Putplasčio duobės dydis: 1000 mm * 50 mm storio minkštas padas po: 7 cm arba 14 cm storio EVA kilimėliai: 100 * 100 * 2 cm Putplastis: 15 * 15 * 15 cm Visos putos yra antipireno, netoksiškos, beskonės, nedirginančios.

Šokinėjimo paviršiaus kabliukas: 50 * 30 * 5 mm, kabliukai yra trikampio formos, kuri bus saugesnė ir tvirtesnė.

Fluorescencinė juostelė:mūsų šio naujo tipo fluorescencinės juostos panaudojimo lygis tik 5 % apšvietimo efektų gali siekti 200 %.

Dvigubos skylės laipiojimo uola: Jis pagamintas iš sintetinių medžiagų ir neturi toksinio poveikio žmogaus organizmui.

Profesionalus batuto kilimėlio treniruočių šokinėjimo kilimėlis: PA66 medvilninis kaspinas. Padėkite vartotojams atlikti įvairius veiksmus

1. Fluorescencinė juosta: tradicinės fluorescencinės juostos sugertis, kad būtų pasiektas 100 % tobulas apšvietimo efektas, iš tikrųjų yra tik 5 %, o šio naujo tipo fluorescencinės juostos panaudojimas tik 5 % apšvietimo efektų gali siekti 200 %, taip pagerinant bendrą vaizdą. Vietos atmosfera ir efektas, leidžiantis Batutas tampa subtilus ir išryškina temą!

Fluorescencija yra foto liuminescencijos reiškinys. Kai medžiaga kambario temperatūroje apšvitinama krentančia tam tikro bangos ilgio šviesa (dažniausiai ultravioletine arba rentgeno spinduliais), ji sugeria šviesos energiją ir pereina į sužadinimo būseną, o iš karto sužadina ir skleidžia išeinančią šviesą (paprastai bangos ilgis yra ilgesnis nei krintančios šviesos, kuri yra matomos šviesos juostoje); ir kai krintanti šviesa sustabdoma, liuminescencijos reiškinys iš karto išnyksta. Šią savybę turinti išeinanti šviesa vadinama fluorescencija. Paprastai fluorescencija arba fosforescencija išsiskiria nuolatine liuminescencijos trukme, trumpesnė nei 10–8 sekundžių nuolatinė liuminescencijos trukmė vadinama fluorescencija, o nepertraukiama liuminescencijos trukmė, ilgesnė nei 10–8 sekundes, vadinama fosforescencija. Kasdieniame gyvenime žmonės visų rūšių silpną šviesą paprastai vadina fluorescencija plačiąja prasme.

Skirtingai nuo plačiai naudojamos šviesą atspindinčios juostos ir fosforo juostos, mūsų išskirtinės patentuotos technologijos fluorescencinė juosta gali būti naudojama nepertraukiamai penkerius metus, o tai skiriasi nuo kitų gamintojų batutuose naudojamų šviesą atspindinčių juostų. Efektas geresnis, galite peržiūrėti mūsų tikrojo atvejo nuotraukas ir tiesioginį vaizdo įrašą

2. Fluorescentinis PVC: be Cd/AZO/FCKW/PCP/PCB/PCT/ formaldehido ir sveikatai pavojingų medžiagų, kaip nustatyta įstatymais – ilgas patvarumas – atsparus UV spinduliams atsparumas šviesai >6 – atsparus prakaitui – atsparus šlapimui – atsparus seilėms – atsparus vandeniui atsparus sūriam vandeniui – atsparus plyšimui – nedirginantis – (neonas: netinka masažo stalams, atsparumas šviesai: 4, netinkamas naudoti lauke, neatsparus UV spinduliams)

3.Dvisluoksnė batuto lova: dvisluoksnis batuto paviršius gali turėti dvigubą apsaugą, kad batuto paviršius nepažeistų naudotojo pėdos ir batutų parkų operatoriams būtų papildomas apsaugos ir rizikos išvengimo sluoksnis.

4.Pavasaris: profesionaliai paskirti gamintojai, nacionalinės ir trečiųjų šalių sertifikuotos įmonės, kokybės užtikrinimas, geras blizgesys natūralioje šviesoje, blizgios medžiagos kokybė, sumažina ultravioletinių spindulių sugertį, sustiprina anti-ultravioletinių spindulių gebėjimą ir toliau gerina paslaugą gyvenimą. Spyruoklė: Pagaminta iš fortepijoninės vielos, atsparus deformacijai tempimo ilgis yra 5 kartus didesnis nei mangano plieno, o tarnavimo laikas buvo išbandytas 500,000 XNUMX kartų be deformacijos

Gamybos procesas

Paruoškite medžiagas

1. Paruoškite medžiagas

PVC pjovimas

2.PVC pjovimas

Siuvimas

3.Siuvimas

Minkštųjų dalių gamyba

4.Minkštųjų dalių gamyba

Vinių šautuvas

5.Nagų pistoletas

Paketas

6.Paketas

cinkuoto plieno vamzdis 48

7.Cinkuotas plieninis vamzdis 48

Suvirinimas

8.bandomasis įrengimas

Sukurkite tekstą

9. Sukurkite tekstą

Konteinerių pakrovimas

10.Konteinerio pakrovimas

Diegimo palaikymas

Esame įsipareigoję sutaupyti klientų išlaidas supaprastindami montavimą. Batuto projekto konstrukcijoms, jei batuto plotas yra didesnis nei 1000 kv.m ir kartu su daugybe sudėtingų daiktų, montavimą geriau atliks mūsų technikai, norėtume sudaryti geriausią technikų komandą, kuri turėtų įgūdžių ir žinių montavimui atlikti.
Batutų parkui svarbu tinkamai sumontuoti, turime atsižvelgti į saugumą, ilgaamžiškumą ir išvaizdą... Mažesniam batuto plotui (100-500) klientai taip pat gali montuoti pagal mūsų 3D montavimo schemą. Garantuojame kuo aiškesnę diegimo informaciją ir nedelsdami reaguosime diegimo metu, jei iškiltų kokių nors problemų per „Skype“, telefonu, „Whatsapp“ ir el. paštu.

Pirma, prieš pristatymą mes savo gamykloje atliksime bandomąjį geležinių dalių surinkimą, kilimėliai jau sumontuoti su geležinėmis skylėmis. Antra, prieš apmokant likutį klientams bus išsiųsta daugiau nuotraukų.
Trečia, mes pažymėsime skaičius ant dalių, tada sudarysime 3D montavimo schemą, o numeris 3D diagramoje atitiks komponentus.

  • Surinkite rėmą
  • Surinkite kilimėlius, spyruoklę, putų duobę, laipiojimo sieną
  • Galiausiai surinkite tinklą ir PVC dangtelį

1.Surinkite rėmą

Pagrindinės batuto sudedamosios dalys: nemokama šokinėjimo zona, putplasčio duobės zona, laipiojimo uolomis zona ir tt... Įsitikinkite, kad batuto parko grindys yra lygios.
Rėmo modelis: (sumontuokite pagal CAD brėžinius)

Varžtai rėmo montavimui:

Pavasaris batutui:

2. Surinkite kilimėlius, spyruoklę, putų duobę, laipiojimo sieną

Įdiekite jį po vieną, jums bus labai lengva įdiegti.

3. Galiausiai sumontuokite tinklelį ir PVC dangtelį

Uždėkite tinklelį aplink batutą. Tinklelis ant tarpų, ant kurių vaikai gali suklysti arba nukristi.

Įspėjimas: Tai, ką rodome čia, yra tik pavyzdys, daugiau informacijos siųskite užklausą mūsų svetainėje!

Bėgimo vadovas

Po to, kai atidarėte vaikų žaidimų aikštelę, kaip padaryti reklamą ir pritraukti daugiau žmonių? Tai bus problema daugeliui žmonių. Kadangi žaidimų aikštelę statome daugiau nei 10 metų, visada toliau kalbėjomės su galutiniais užsakovais ir teikėme jiems pasiūlymus, kaip įrengti žaidimų aikštelę, o tada sulaukėme jų atsiliepimų. Taip apibendriname profesionalius bėgimo vedimo planus, čia trumpai paminėsime.

1. Nustatykite savo tikslinį klientą

Taip pat yra daugybė batutų rūšių, pavyzdžiui, ne tokie nuotykių daiktai, kaip įprasta batuto lova, lazdelių sienelė, „dodgeball“ ir pan., skirta vaikams iki 13 m. nuotykių lenktynių žaidimai vyresniems nei 13 metų vaikams ir suaugusiems. Taigi turite stebėti šalia vietos esančių žmonių srautą ir pirmiausia nustatyti tikslinį klientą. Tada mes jums pritaikėme batuto planą.

2. Reklama:

A: Plakatai ir susijusios reklamos formos (plakatų, reklaminių skydų, volelio, banerių, šūkių, parduotuvės LED ekrano pritaikymas ir kt., batutų parkas ruošiasi atverti informacinį viešumą. Jei bendradarbiausite su prekybos centru, efektas bus geresnis. Turėklai, laiptai , stiklas ir baliustrados taip pat gali būti naudojamos kaip reklaminės pozicijos, taip pat bendruomenės skelbimų lentos. B. Bendruomenės dalyvavimo viešinimas C.Išdalinkite lankstinukus ir balionus D. Socialiniai tinklai mėgsta laisvą žaidimą Socialiniai tinklai giria viešumą, persiunčiant vaikų parko atidarymo informaciją į facebook, instagram, tiktok video, Youtube, mini programą ir kitas socialines žiniasklaidos priemones. E. Mobilioji reklama Pastaraisiais metais išpopuliarėjusi mobilioji reklama apima reklaminio turinio talpinimą taksi ir įvairių tipų automobiliuose bei mokėjimą už tam tikrus laikotarpius kas mėnesį ar kas ketvirtį. Pasiekite miestą – platus viešumas, tačiau kaina didelė, gali būti tik nedidelė investicijų sritis. F. Bendras viešinimas Pavyzdžiui, vaikų darželiai, vaikų parduotuvės, žaislų parduotuvės, vaikiškų drabužių parduotuvės ir kt. G. Tinklo viešinimas ir skatinimas Siųskite atidarymo viešinimo informaciją į žinomus vietinius portalus, bendruomenės svetaines, tėvų ir vaikų auklėjimo svetaines, forumus, pranešimų juostas ir kt. H.Komandos formavimo projekto skatinimas.

3. Atidarymo dienos renginio viešinimas:

A. Nemokama patirtis; B. Nario kortelės nuolaida; C. Dovanų teikimo veikla; D. Laimingas burtas; E. Sąveika vietoje

Karščiausios kategorijos

Prašau išeik
žinutė

„Powerde By“

Autoriaus teisės © 2022 Wenzhou XingJian Play Toys Co., Ltd., injnet - Tinklaraštis | Svetainės medis | Privatumo politika | Terminai ir sąlygos