Batutų parko pristatymas

1 dalis Dėkojame už atsiliepimą Wenzhou Xingjian Play Toys Co.,Ltd už jūsų vidaus batutų parko tiekėją! Kaip profesionalus tiekėjas, teikiantis vieno langelio paslaugas, įskaitant projektavimo, gamybos, pristatymo, montavimo paslaugas. Mūsų komandą sudaro tarptautinių pardavimų išvykimas, dizainerių kambarys, dirbtuvės, įskaitant siuvimo, kilimėlių gamybą, plieno suvirinimą, plieno dažymą, bandomąjį montavimą ir logistikos bei sandėlio išvykimą.

Visa produkcija yra pagaminta iš nenuodingų ir aplinką tausojančių žaliavų, kurios buvo griežtai išbandytos ir patikrintos prieš išvežant iš gamyklos. Visi gaminiai atitinka CE, ISO TUV, ASTM ir tt žaidimų aikštelių saugos standartus. Sėkmingai pastatėme uždarą komercinę žaidimų aikštelę Rusijoje, Rumunijoje. ,Dubajus,JAV,Peru,Tailandas,Malaizija ir kt.Tikimės sukurti žaidimų aikštelę, kurioje vaikai galėtų džiaugtis, susirasti draugų, dalintis ir mokytis kartu. Mūsų tikslas yra padaryti pasaulį paprastesnį, padaryti vaikystę nuostabią.

Mūsų kuriamas vidaus batutų parkas daugiausia skirtas vyresniems nei 5 metų vaikams ir suaugusiems. Skirtinga veikla skirtingam amžiui, pvz., Nindzių kursai, dangaus takas paaugliams ir suaugusiems. Jis yra populiarus tarp prekybos centrų

 • Super rinka
 • sporto centras
 • Šeimos žaidimų kambarys
 • Dienos centras
 • Bažnyčios
 • ikimokyklinio ugdymo centras
 • Vaikų ministerijos
 • Teminis parkas
 • Fitneso centras
 • Poilsio centras
 • Stadionai

Norėdami gauti daugiau informacijos, spustelėkite

Konsultacijų užsakymo eiga

1. Vietos brėžinys. Pasiūlykite mums vietos brėžinį, nurodykite vietos ilgį, plotį, aukštį, kliūčių ir stulpų dydį ir vietą, įėjimo ir išėjimo dydį ir vietą, lango dydį ir vietą. Kuo išsamesnė informacija, tuo ji bus geresnė. Geriausias būdas yra pasiūlyti tikslų automatinio kodo brėžinį. (Labai svarbi vieta yra, kuri gali nuspręsti, ar projektas laimės ar pralaimės. Patarimų, kaip pasirinkti vietą, rasite mūsų batuto pristatymo puslapyje.)

2. Dizainas. Perdavėte savo idėjas ir pageidavimus dizaineriams, o tada pritaikėte dizainą pagal jūsų vietos informaciją. Dizainas gali būti peržiūrimas, kol jį patenkinsite. Patvirtinus dizainą ir kainą, mes su jumis patvirtinsime visas dizaino detales, įtrauksime skirtingus kampų dizainus, elementų sąrašą, automatinio kodo brėžinį prieš gamybą, dvigubą patikrinimą. Ir šiuo metu galite pradėti reklamuoti.

3. Gamyba. Gavę 50% užstatą, pradėsime kurti žaidimų aikštelę. Gamybos metu pasiūlysime gamybos nuotraukas ir pasakysime gamybos grafiką.

4. Siuntimas. Mes informuosime jus, kad sutvarkytumėte 50% likutį ir užsakytumėte laivą likus savaitei iki gamybos pabaigos. Tada mes pakrausime konteinerius ir pasiūlysime pakrovimo nuotraukas ir vaizdo įrašus.

5. Dokumentai. Laivui išvykus, atsiųsime jums 3D montavimo schemą ir įforminimo dokumentus, pvz., pakavimo sąrašus, komercinę sąskaitą faktūrą ir BL.

6. Išvalykite gaminius. Gavę ir išvalę konteinerį iš muitinės, turite konteinerius iškrauti. Sudėkite tos pačios medžiagos dalis, plastikines dalis su plastikinėmis dalimis, vamzdžius su vamzdeliais, kilimėlius su kilimėliais, jums bus lengviau rasti ir sumontuoti.

7. Montavimas. Mes jums pasiūlysime montavimo instrukcijas ir vaizdo įrašą. Taip pat galime pasiūlyti internetinį diegimo vadovą. Dideliems projektams galime nusiųsti montuotoją į jūsų vietą įdiegti.

8. Pradėkite verslą. Linkiu sėkmės.

3 dalis Koks yra batuto parko įrengimo biudžetas?

Kaip pelno biudžetą, turite aiškiai žinoti batutų parko centro išlaidų sudėtį.

1. Vietos nuoma
Vieta lemia investicijų į batutų parko verslą gyvybę ar mirtį. Labai svarbu, kad batutų įranga būtų geroje aplinkoje, aplink daug vaikų, einančių pėsčiųjų eisme, kito tipo verslas aplink rajone, pavyzdžiui, kavinė, bakalėjos parduotuvė, prekybos centras. Šalia parkas ar didelė bendruomenė. Verslo gatvė taip pat yra gera vieta, uždara žaidimų aikštelė gali slaugyti vaikus tėvams.

2. Skelbimas
Jei nesate gerai matomoje vietoje, atlikite reklamą, kad pritrauktumėte daugiau lankytojų. Padarykite reklaminę lentą pastato išorėje arba prie įėjimo. Padarykite lankstinuką apie netoliese esančią bendruomenę. Informuoti žmonės, kad turite puikų pramogų parką, teikia didelį džiaugsmą vaikams ir suaugusiems.
Pasiūlykite tam tikrą pardavimo skatinimą, pvz., mėnesinį bilietą ir metinį bilietą, nemokamą dovaną ir pan.

3. Žaidimų aikštelės kaina
Tai apima batuto įrangą, pristatymo išlaidas ir importo mokestį, taip pat montavimo išlaidas.

4. Sumažinkite investicijas
Investicijos į batutų parką yra nuspėjamos, žaidimo išlaidos + FOB kaina + krovinys + importo mokestis + įrengimas + priežiūra. Jokios slepiamos kainos, jokių papildomų išlaidų ant mūsų batuto. Pirkdami žaidimų įrangą tiesiai iš gamintojo, labai sumažinsite investicijų išlaidas. Žaidimų aikštelės nuoma kainuos daugiausiai, batutų parkas užima daug vietos ir sunkiai juda. Pramogų parko savininkas turi pasirašyti nuomos sutartį su nuomotoju, sudaryti nuomos sutartį kitiems keleriems metams! Taip pat pasiūlymas prieš pasirašant sutartį atlikti išsamų vietos tyrimą!
Taip pat reikia atsižvelgti į darbo sąnaudas. Mes padedame maksimaliai sutaupyti montavimo išlaidas po išsiuntimo.

Superinis įvadas

1. Produktai atitinka ASTM, TUV, ISO ir kitus tarptautinius saugos standartus.

2. Naudokite geriausią medžiagą (fanerą, didelio tankio PVC ir PU, viduje dažniausiai naudojame putas ir EPE, o ne visiškai EPE, patvarią spyruoklę) ir siūlykite geriausios kokybės gaminius, kad užtikrintumėte ilgą tarnavimo laiką.

3. Prieš pakrovimą atlikite kokybės patikrinimą.

4. Daugiau nei 15 metų patirties pardavimo komanda, kuri atliko šimtus projektų daugiau nei 40 šalių.

5. Teikti vieno langelio paslaugas, įskaitant projektavimą, gamybą, pristatymą, montavimą, mokymo gaires.

6. Vienerių metų garantija po pardavimo.

7. Mūsų komanda yra įsipareigojusi tyrinėti ir kurti naujus produktus ir naujus dizainus.

Apie diegimą

Esame įsipareigoję sutaupyti klientų išlaidas supaprastindami montavimą.

Batuto projekto konstrukcijoms, jei batuto plotas yra didesnis nei 1000 kv.m ir kartu su daugybe sudėtingų daiktų, montavimą geriau atliks mūsų technikai, norėtume sudaryti geriausią technikų komandą, kuri turėtų įgūdžių ir žinių montavimui atlikti.

Batutų parkui svarbu tinkamai sumontuoti, turime atsižvelgti į saugumą, ilgaamžiškumą ir išvaizdą... Mažesniam batuto plotui (100-500) klientai taip pat gali montuoti pagal mūsų 3D montavimo schemą. Garantuojame kuo aiškesnę diegimo informaciją ir nedelsdami reaguosime diegimo metu, jei iškiltų kokių nors problemų per „Skype“, telefonu, „Whatsapp“ ir el. paštu.

Pirma, prieš pristatymą mes savo gamykloje atliksime bandomąjį geležinių dalių surinkimą, kilimėliai jau sumontuoti su geležinėmis skylėmis. Antra, prieš apmokant likutį klientams bus išsiųsta daugiau nuotraukų.

Trečia, mes pažymėsime skaičius ant dalių, tada sudarysime 3D montavimo schemą, o numeris 3D diagramoje atitiks komponentus.

1. Sumontuokite rėmą

Pagrindinės batuto sudedamosios dalys: nemokama šokinėjimo zona, putplasčio duobės zona, laipiojimo uolomis zona ir tt... Įsitikinkite, kad batuto parko grindys yra lygios.

Rėmo modelis: (sumontuokite pagal CAD brėžinius)

Tvaržtai rėmo montavimui:

Pavasaris batutui:

2. Sumontuokite kilimėlius, spyruoklę, putų duobę, laipiojimo sienelę

Įdiekite jį po vieną, jums bus labai lengva įdiegti.

3. Galiausiai surinkite tinklelį ir PVC dangtelį:

Uždėkite tinklelį aplink batutą. Tinklelis ant tarpų, ant kurių vaikai gali suklysti arba nukristi.

Įspėjimas: Tai, ką rodome čia, yra tik pavyzdys, daugiau informacijos siųskite užklausą mūsų svetainėje!